Воркшоп педагогічних ідей “Використання ІКТ у власній педагогічній діяльності”
Канікули для вчителя – прекрасна можливість поповнити власну педагогічну скарбничку новими вміннями та навичками, корисними в роботі із здобувачами освіти. Досвідом використання ІКТ у власній педагогічній діяльності сьогодні люб’язно поділилися учителька української мови та літератури Оторубчак А.А. та вчителька англійської мови Свірідова Г.В.
![](https://scontent.fiev14-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417373886_1576572866430267_7074947426961758950_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=3-8xlEQvFL4AX8JOzcb&_nc_ht=scontent.fiev14-1.fna&oh=00_AfCG0alTbC4bzOqEz149VOHSVIUBXzahMck2_LQsGr2XZQ&oe=65A97D5B)
![](https://scontent.fiev14-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417497181_1576572909763596_6905479189324606023_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=HqrF2wl4iM4AX9oLfQi&_nc_ht=scontent.fiev14-1.fna&oh=00_AfCp18_MGMOQH4HOwBRbkL04PTgUghMW6zxY8XCQirWT6Q&oe=65A9AC5F)
![](https://scontent.fiev14-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417465974_1576573039763583_8684877213784619606_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=3PUHiNo8v28AX-D9fyB&_nc_ht=scontent.fiev14-1.fna&oh=00_AfDmycUtzxbNZOBTQgwnahCuDr5SMr6D55ED58dNwa9fcw&oe=65AA37D9)
![](https://scontent.fiev14-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417438295_1576573083096912_3458101100046132262_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=DuefPLCfclAAX_8AR5y&_nc_ht=scontent.fiev14-1.fna&oh=00_AfDUv5dpAi0aUSVKf1s_AyvLPweJ1ILS48yIZNbtOoD_9Q&oe=65AAFF14)
![](https://scontent.fiev14-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417507464_1576573066430247_5944150018838120793_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=-_c-X7oF8PoAX_nFFJ0&_nc_oc=AQk6X9ibHfhwFFMnRYsTRQXf-z16Es3oOGlrTcjeIxs8cYLGVRjo58bkhFLacAOzLeI&_nc_ht=scontent.fiev14-1.fna&oh=00_AfAc3n76gC54m_lipTDxi-t6qCJaBvj0KiIsAVmLH3ImPQ&oe=65A99DD7)